a

Facebook

Twitter

Copyright 2015 Libero Themes.
All Rights Reserved.

8:00 - 18:00

Pracujemy od: Pn. - Pt.

Facebook

Twitter

 

Pomoc prawna Wrocław

Płatek i Wspólnicy > Pomoc prawna Wrocław

Jaki jest koszt porady prawnej?

Koszt podstawowej porady prawnej to 250 zł za rozmowę z prawnikiem przez 60 minut.

 

Czy mogę uzyskać poradę prawna przez telefon?

Tak, udzielamy porad prawnych telefonicznie, online za pomocą platformy Google Meet oraz stacjonarnie w Naszej Kancelarii we Wrocławiu. Formę spotkania wybiera klient podczas rezerwacji wizyty.

Zadzwoń
Pomoc prawna Wrocław

CENNIK USŁUG PRAWNYCH

Co wpływa na wysokość wynagrodzenia dla Kancelarii?

Usługi prawne, to bardzo indywidualna kwestia – ich specyfika nie pozwala na określenie jednakowej wysokości wynagrodzenia dla Kancelarii za realizację danego zlecenia.

 

Na wysokość i sposób określenia wynagrodzenia wpływają przede wszystkim:

 • specyfika danej sprawy;
 • stopień skomplikowania danej sprawy;
 • szacowany czas pracy przeznaczony na analizę danej sprawy;
 • szacowany czas pracy przeznaczony na przygotowanie oraz złożenie niezbędnych pism w sprawie;
 • szacowany czas pracy przeznaczony na uczestniczenie w spotkaniach z Klientami;
 • wartość przedmiotu danej sprawy.

Kancelarię Płatek i Wspólnicy tworzą doświadczeni adwokaci i radcy prawni, którzy oferują szeroki zakres pomocy prawnej zarówno dla osób fizycznych, jak i podmiotów prawnych. Świadczymy doradztwo prawne na najwyższym poziomie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nieznajomość przepisów prawa nie zwalnia z konieczności stosowania się do nich. Co za tym idzie – brak ich znajomości może prowadzić do wielu negatywnych konsekwencji, w najgorszym przypadku do odpowiedzialności karnej. Aby tego uniknąć, warto skorzystać z profesjonalnego wsparcia. Zachęcamy więc do skorzystania z porad prawnych na terenie Wrocławia. Nasi doświadczeni prawnicy oferują kompleksową i profesjonalną pomoc prawną w zakresie wielu różnych gałęzi prawa, adresowaną zarówno do osób fizycznych, jak i firm. Nasi specjaliści chętnie udzielą porad prawnych w Naszej Kancelarii we Wrocławiu, ale także telefonicznie lub online.

Czytaj dalej

Pomoc prawna online dla większej wygody i oszczędności czasu klientów

Rozumiemy, że wizyta w kancelarii prawnej nie zawsze jest możliwa. Wprowadziliśmy więc nowoczesną usługę pomocy prawnej online lub przez telefon, dzięki czemu uzyskanie wsparcia prawnego możliwe jest bez wychodzenia z domu. Jakie są największe zalety takiego rozwiązania?

Przede wszystkim – Nasi Klienci mogą od teraz skorzystać z eksperckiej pomocy prawnej wtedy, gdy najbardziej tego potrzebują, bez konieczności umawiania wizyty i oczekiwania na wyznaczony termin. Nie wolno też zapominać o znacznej oszczędności czasu. Podczas, gdy standardowa wizyta wymaga osobistego stawiennictwa w biurze kancelarii, co łączy się z koniecznością podróży, telefoniczna lub internetowa porada prawna może zostać udzielona bez wychodzenia z domu. Usługa taka jest ponadto wyjątkowo korzystna dla firm – pozwala bowiem przedsiębiorcom w łatwy sposób opracowywać i badać pod kątem zgodności z prawem zapisy umów, czy kontraktów.

Skuteczna pomoc prawna Wrocław – niezależnie od natury problemu

Nasi prawnicy specjalizują się w wielu różnych dziedzinach, dzięki czemu jesteśmy w stanie skutecznie odpowiedzieć na każde pytanie. W ramach naszych usług świadczymy pomoc prawną we Wrocławiu lub zdalną i porady w zakresie kilku różnych gałęzi prawa.

Zdalna porada prawna dotycząca prawa karnego 

W oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie, udzielamy kompleksowej pomocy prawnej zarówno ofiarom przestępstw i wykroczeń, jak i podejrzanym o ich popełnienie. Z naszego doradztwa prawnego we Wrocławiu skorzystać mogą zarówno osoby szykujące się do postępowania karnego, jak i już będące w jego trakcie. Oferujemy także porady zdalne – telefoniczne oraz video.

Prawo cywilne – pomoc prawna online

Zarówno w kancelarii, jak i zdalnie odpowiadamy także na prośby o porady prawne z zakresu prawa cywilnego. Odpowiadamy na pytania dotyczące procesów cywilnych, ale także dochodzenia odszkodowań, windykacji należności, lub też ochrony własności. Nasze porady prawne online świadczymy w standardowych godzinach pracy Naszej Kancelarii.

Porada prawna online z zakresu prawa administracyjnego

W sposób profesjonalny doradzamy w sprawach dotyczących prawa administracyjnego – między innymi postępowań administracyjnych i sądowo-administracyjnych. Podobnie, jak w przypadku innego rodzaju porad prawnych, z usługi tej można skorzystać zdalnie – przez Internet lub telefonicznie – albo odwiedzając naszą siedzibę.

Doradztwo prawne Wrocław – prawo pracy

Odpowiadamy także na pytania dotyczące prawa pracy. Doradzamy w zakresie istnienia stosunku pracy, wniosków o urlop wypoczynkowy, czy macierzyński, reprezentujemy naszych klientów w postępowaniach o odszkodowanie, czy też o przywrócenie do pracy. Tego rodzaju usługi z zakresu doradztwa prawnego we Wrocławiu adresowane są do wszystkich pracowników, którzy poczuli się niesprawiedliwie potraktowani przez swoich pracodawców.

Pomoc prawna online z zakresu prawa rodzinnego

Nasza Kancelaria oferuje kompleksowe porady prawne, obejmujące takie zagadnienia, jak rozwód, podział majątku, opiekę nad dziećmi, czy też ustalenie ojcostwa. Doradzamy w zakresie dalszego postępowania w prowadzonej już sprawie, gdy Klient reprezentuje się samodzielnie, lub prowadzimy postępowanie od początku do końca. Nasze porady prawne online udzielane są zawsze z najwyższym poszanowaniem prywatności Klienta.

Zdalna porada prawna w zakresie prawa nieruchomości

Usługa porady prawnej online z zakresu prawa nieruchomości pozwala na uzyskanie odpowiedzi na najbardziej nurtujące Klienta pytania w szybki i wygodny sposób. Pomagamy w sporach o zniesienie współwłasności, uzgodnienie księgi wieczystej zgodnie ze stanem rzeczywistym, a także reprezentujemy w postępowaniach sądowych, na przykład o podzielenie lub scalenie nieruchomości. Zapraszamy do skorzystania z usługi porady prawnej przez telefon – nasi prawnicy z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania.

Od czego zależy koszt porady prawnej Wrocław? 

Koszt porady prawnej nie tylko we Wrocławiu, ale i w innych miastach, zależy od kilku różnych czynników. Nie bez znaczenia  jest gałąź prawa, której dotyczyć ma dana porada. Co oczywiste, wpływ na jej cenę ma także stopień skomplikowania sprawy. Im dana sprawa jest bardziej zawiła, im ma więcej wątków, tym trudniejsza będzie jej analiza – a co za tym idzie, zwiększy się jej koszt. Zawsze jest to bardzo indywidualna kwestia.

Wychodząc jednak naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy możliwość uzyskania porady prawnej zdalnie. Porada prawna przez telefon lub Internet oznacza także znacznie szybszą odpowiedź na podstawowe pytania i zagadnienia, które mogą trapić klienta. Cena takiej usługi, w zależności od stopnia skomplikowania sprawy i wybranej gałęzi prawa, wynieść może od 250 zł za 60 minut rozmowy z wybranym prawnikiem.

Porada prawna Wrocław – kiedy warto odwiedzić kancelarię?

Nasza Kancelaria otwarta jest na wszystkich Klientów. Szczególnie do kontaktu bezpośredniego zachęcamy jednak osoby będące jedną ze stron postępowania karnego, a także sporów o majątek, czy pozbawienie praw rodzicielskich, które  interesuje nie tyle zdalna porada prawna w celach informacyjnych, co nawiązanie stałego kontaktu z doświadczonymi prawnikami. Znacznie pomoże to we wspólnym ustaleniu warunków tejże współpracy tak, by obie strony były zadowolone.

Zapraszamy do kontaktu

  Facebook
  YouTube
  LinkedIn
  Instagram