a

Facebook

Twitter

Copyright 2015 Libero Themes.
All Rights Reserved.

8:00 - 18:00

Pracujemy od: Pn. - Pt.

Facebook

Twitter

 

Kancelaria kredyty frankowe Wrocław

Płatek i Wspólnicy > Kancelaria kredyty frankowe Wrocław

Świadczymy kompleksową pomoc dla osób posiadających kredyt we frankach szwajcarskich.

Sprawdź jak możemy Ci pomóc!

Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę kredytową.

Kompleksowo doradzimy w sprawie dalszego trybu postępowania.

Oszacujemy wartość nadpłaconych rat.

Będziemy Cię reprezentować na etapie przedsądowym i sądowym.

Skorzystaj z bezpłatnej analizy umowy kredytowej!

  Pomoc frankowiczom Wrocław

   

  Do 2015 roku kredyt we frankach stanowił atrakcyjną opcję dla osób, których zdolność kredytowa w złotówkach okazała się niewystarczająca dla zakupu wymarzonej nieruchomości. Jednak uzależnienie wysokości raty od kursu obcej waluty to czysta spekulacja, o czym doskonale wiedziały instytucje bankowe. Banki promowały tego typu kredyty, nie informując klientów o zagrożeniu. Kiedy kurs franka szwajcarskiego nagle wystrzelił w górę w 2015 roku, wiele osób posiadających kredyt hipoteczny musiało płacić kilkukrotnie większą ratę. Łatwo sobie wyobrazić, jak szybko doprowadziło to do ruiny finansowej liczne gospodarstwa domowe, które nie były w stanie dalej spłacać swoich zobowiązań. Problem frankowiczów wymaga przemyślanego rozwiązania. Przez 11 lat udzielania kredytów frankowych, z tej opcji skorzystało ponad 700 tysięcy polskich rodzin. Skalę dramatu pokazują statystyki – po 2015 roku wartość długu wielu kredytobiorców osiągnęła trzykrotność stawki początkowej!

  Skontaktuj się
  Pomoc frankowiczom

  Kredyt we frankach – niekorzystne umowy

  Oszustwa bankowe na frankowiczach polegały nie tylko na powszechnej dezinformacji, lecz także na niekorzystnych zapisach w umowie kredytowej. Przeliczanie raty na złotówki następowało po kursie uzależnionym od polityki banku, a nie od mechanizmów rynku walutowego. Banki nie proponowały żadnych zabezpieczeń przed ewentualnym wzrostem kursu w przyszłości. Co więcej, wątpliwości prawne rodził sposób naliczania odsetek. Uczciwa praktyka kredytowa wymaga, aby odsetki były naliczone od wartości pożyczonych pieniędzy, a nie całkowitej sumy zobowiązania. Niestety rząd nie podjął się stworzenia ustawowego rozwiązania problemu, który dotyczyłby każdej osoby poszkodowanej. Brak oficjalnej decyzji rządu niejako pozostawił frankowiczów bez systemowej pomocy. Jednak wielu z nich zdecydowało się wziąć sprawę w swoje ręce i skutecznie dochodzić roszczeń na drodze sądowej.

  Pomoc prawna frankowiczom – w czym możemy pomóc?

  W kancelarii Płatek i Wspólnicy proponujemy fachową pomoc frankowiczom. Opiekę prawną oferujemy nie tylko osobom wciąż borykającym się ze spłatą zadłużenia, lecz również kredytobiorcom z zakończonym procesem kredytowania, którzy chcą odzyskać nadpłacone raty. Warto mieć świadomość, że większość kredytów we frankach była poddana nadużyciom ze strony instytucji finansujących. Frankowicze mają szansę odzyskania dziesiątek tysięcy złotych. Po wypełnieniu formularza na Naszej stronie internetowej, wykonujemy dla Ciebie bezpłatną analizę i kalkulację kwoty do odzyskania. Kredyty frankowe we Wrocławiu drenują kieszeń tysięcy obywateli, dlatego Nasza kancelaria proponuje dla nich kompleksową pomoc prawniczą.

  Kancelaria kredyty frankowe Wrocław

  Kredyty frankowe kancelaria Wrocław – Nasza oferta pomocowa

  Prawna analiza postanowień umowy kredytowej pozwala wskazać zapisy niezgodne z normami prawa i uczciwą praktyką konsumencką. Większość umów na kredyty hipoteczne we frankach szwajcarskich została stworzona w otoczeniu dezinformacji i braku transparentności ze strony banku. Uzależnienie wysokości raty od kursu obcej waluty samo w sobie rodzi ogromne ryzyko strat dla kredytobiorców. Bank oferujący takie produkty finansowe powinien nie tylko uświadomić klienta o ryzyku zmiany kursu walutowego, lecz również uwzględnić w umowie metody zabezpieczenia przed sytuacją kryzysową. Wystawienie kredytobiorcy na wizję kilkukrotnego wzrostu całkowitej kwoty zadłużenia jest praktyką niemoralną i niezgodną z prawem. Batalia sądowa coraz częściej przynosi pozytywne rezultaty dla frankowiczów. Dla osób posiadających kredyty frankowe kancelaria Płatek i Wspólnicy proponuje wsparcie na rozmaitych płaszczyznach. Osoby zbliżające się do uregulowania wszystkich należności lub te, które już zamknęły spłatę kredytu, chętnie korzystają z możliwości zwrotu nadpłaconych rat. Zebranie skutecznej dokumentacji daje solidne argumenty w trakcie sporu sądowego. Stawką może być odzyskanie znacznej sumy pieniędzy. Pomoc frankowiczom we Wrocławiu, jak i w całej Polsce,  polega także na przewalutowaniu kredytu na złotówki. Kredytobiorca zyskuje dzięki temu niższy wymiar miesięcznej raty, uniezależniając się od przyszłych fluktuacji na rynku walutowym.

  Jak krok po kroku wygląda pomoc frankowiczom?

  Po przedstawieniu Nam umowy kredytowej, poddamy ją bezpłatnej analizie. Wskażemy punkty, które mogą stanowić podstawę do roszczeń od banku. Uzyskasz opinię od doświadczonych rzeczoznawców, posiadających wieloletnie doświadczenie w rozwiązywaniu spraw frankowiczów. Analiza indywidualnej sytuacji kredytobiorcy odbywa się bez żadnych zobowiązań. Wstępną pomoc w ocenie Twojej sytuacji otrzymasz całkowicie bezpłatnie. Przesłanie Nam umowy kredytowej nie wiąże się ze zobowiązaniem do współpracy. Kancelaria Płatek i Wspólnicy próbuje ograniczyć skutki finansowej traumy, jaką spowodowały kredyty frankowe. Pomagamy setkom polskich rodzin w wyjściu na finansową prostą, dostarczając sprawdzonych mechanizmów i narzędzi prawniczych.

   

  Kredyty frankowe Wrocław – jak skutecznie walczyć z bankami?

  Oferta kancelarii Płatek i Wspólnicy koncentruje się na trzech podstawowych aspektach pomocy frankowiczom: zwrot nadpłaconych rat, przewalutowanie kredytu na złotówki, oraz zatrzymany bieg przedawnienia.

  Sądowa walka z bankami nie musi stawiać kredytobiorcy na straconej pozycji. Warto skorzystać z okazji i umówić się na poradę prawną, podczas której nakreślimy przebieg sprawy i wyjaśnimy wszystkie wątpliwości. W przypadku decyzji o podjęciu z  Nami współpracy, koszt prowadzenia sprawy związanej z kredytem frankowym pomniejszymy o koszt porady prawnej.

  Kancelaria Płatek i Wspólnicy daje pełną transparentność odnośnie opłat i stosowanych narzędzi. Wyróżnia nas skuteczność w działaniu. Nasi prawnicy i rzeczoznawcy kredytowi prześwietlą każdy punkt umowy Twojego kredytu we frankach. Dotychczasowe pozytywne orzeczenia sądów zachęcają do działania.

  Banki doskonale zdają sobie sprawę z korzyści, jakie czerpały z udzielania kredytów frankowych i nie mają zamiaru łatwo oddawać osiągniętych zysków. Z tego powodu frankowicze powinni skorzystać z pomocy profesjonalnej kancelarii prawnej, która przeprowadzi ich przez cały proces i pomoże w skutecznym dochodzeniu uzasadnionych roszczeń.

  Zapraszamy do kontaktu

   Facebook
   YouTube
   LinkedIn
   Instagram