a

Facebook

Twitter

Copyright 2015 Libero Themes.
All Rights Reserved.

8:00 - 18:00

Pracujemy od: Pn. - Pt.

Facebook

Twitter

 

Obsługa prawna firm Wrocław

Płatek i Wspólnicy > Obsługa prawna firm Wrocław

Obsługa prawna firm we Wrocławiu

 

Prowadzenie firmy nie zawsze jest proste – niesie ze sobą wiele wyzwań. Niektóre z biznesowych problemów są łatwe do rozwiązania we własnym zakresie, ale wiele z nich wymaga również rzetelnego wsparcia doświadczonych prawników. Przedsiębiorcy w Naszym kraju coraz chętniej sięgają po pomoc ekspertów. Wiedzą, że mogą w ten sposób uchronić się przed negatywnymi konsekwencjami wielu biznesowych decyzji. Stała obsługa prawna pozwala im niwelować ryzyko, związane z dynamicznie zmieniającą się literą prawa, szybciej podejmować odpowiednie działania i zyskiwać przewagę nad konkurencją.

 

Bez względu na to, jakie są cele biznesowe danego przedsięwzięcia, Nasza Kancelaria zaproponuje dopasowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania, które pozwolą na stabilny rozwój biznesu. Oferujemy kompleksowe usługi prawne dla firm we Wrocławiu i w całej Polsce.

9

Obsługa prawna przedsiębiorstw Wrocław – komu pomagamy?

 

Mamy doświadczenie we współpracy z większością sektorów i branż w Polsce. Świadczymy usługi prawne dla start-upów, firm z sektora MŚP, spółek, biznesów rodzinnych oraz międzynarodowych przedsiębiorstw.

 

Możemy wykorzystać Nasze bogate doświadczenie i wiedzę branżową, aby doradzać dowolnej firmie w wielu zagadnieniach związanych z prawem. Biegłość w wielu biznesowych aspektach pozwala Nam wcześnie przewidywać ewentualne problemy, minimalizować związane z nimi ryzyko oraz wskazywać rozwiązania, niosące korzyści dla danego przedsięwzięcia.

 

To, co Nas wyróżnia, to fakt, że kierujemy się nie tylko chęcią udzielania jednorazowych porad prawnych, ale także wspieramy realizację długoterminowych celów Naszych klientów. Zawsze zwracamy uwagę na szerszy kontekst, który wiąże się z danym biznesem. Wiemy, że każda branża ma inną specyfikę i wymaga podejmowania innych kroków prawnych.

Na czym może polegać obsługa prawna dla firm we Wrocławiu?

 

Rzetelne wsparcie ekspertów w wielu dziedzinach jest kluczowe dla prowadzenia zarówno małego biznesu, jak i firmy na dużą skalę. Jednak działalności te mają różne potrzeby – wielu przedsiębiorców szuka jedynie odpowiedzi na kilka pytań, rozwiązania podstawowych problemów lub przygotowania niezbędnych dokumentów. Takim osobom możemy zaproponować jednorazową poradę prawną.

 

Z drugiej strony – szerokie grono właścicieli działalności gospodarczych szuka kancelarii, która zagwarantuje im stałą, rzetelną obsługę. To o wiele korzystniejsze rozwiązanie, niż np. tworzenie działu prawnego we własnym zakresie – pozwala oszczędzić czas i pieniądze, zyskując fachowe wsparcie. W takim przypadku oferowana jest przez Nas stała obsługa prawna dla firm. Warto krótko wyjaśnić czym charakteryzują się obie propozycje oraz co mogą obejmować.

obsługa prawna firm wrocław

Podstawowe usługi prawne dla firm

 

Rzetelna porada prawna ma kluczowe znaczenie, gdy firma potrzebuje pomocy np. w przygotowaniu umowy o współpracę, przeprowadzenia transakcji sprzedaży nieruchomości czy rozwiązaniu problemu, wynikającego ze zmienionych przepisów – dostosowania działalności do nowej litery prawa. Często zgłaszają się także do Nas klienci, którzy potrzebują porady na temat przygotowania złożonej umowy utworzenia spółki.

 

Podpowiadamy również w takich tematach jak: przejęcie firmy, stworzenie odpowiednich procedur (np. w zakresie ochrony danych osobowych), likwidacja przedsiębiorstwa lub windykacja należności. Nasze wsparcie i podstawowa obsługa prawna firmy we Wrocławiu pozwala na szybkie rozwiązanie wielu bieżących problemów. Za każdym razem proponujemy pomoc prawnika, który specjalizuje się w konkretnej tematyce.

STAŁA OBSŁUGA PRAWNA PRZEDSIĘBIORSTWA

 

W przypadku biznesów na nieco większą skalę, stałe wsparcie doświadczonych prawników jest niezwykle istotne. Duże firmy nieustannie podejmują działania i mierzą się z problemami, które wymagają wsparcia specjalistów. Outsourcing usług prawnych dla firm we Wrocławiu jest coraz popularniejszym zjawiskiem. W ten sposób przedsiębiorstwo może zyskać pomoc prawnika bez konieczności przeprowadzania rekrutacji i zatrudnienia fachowca na pełen etat.

 

Stała obsługa prawna, proponowana przez Naszą Kancelarię, obejmuje m.in.:

 

– sporządzanie opinii prawnych,

– udzielanie porad związanych z bieżącą działalnością firmy,

– analizę, opiniowanie lub przygotowywanie umów cywilnoprawnych,

– rozwiązywanie spraw pracowniczych,

– wsparcie w zakresie egzekwowania wierzytelności,

– sporządzanie pism sądowych i innych dokumentów,

– reprezentowanie klientów przed sądami oraz organami administracji.

 

Na szczególną uwagę zasługuje ostatni z wymienionych punktów. Profesjonalna reprezentacja przed wymiarem sprawiedliwości jest niezwykle cenna dla każdego przedsiębiorstwa. Dzięki wsparciu doświadczonych adwokatów, właściciel firmy będzie przygotowany na wszelkie możliwe scenariusze w danej sprawie, oszczędzi swój czas i zmaksymalizuje szanse na pomyślny przebieg postępowania. Gwarantujemy, że żadna decyzja podczas procesu nie zostanie podjęta bez konsultacji z właścicielem firmy, a wszystkie skutki podejmowanych kroków prawnych zostaną dokładnie omówione.

Obsługa prawna firm Wrocław – dlaczego warto wybrać Naszą kancelarię?

 

Z przyjemnością budujemy długoterminowe relacje z Naszymi klientami, opierając je na zaufaniu oraz profesjonalnej postawie. Ciężko pracujemy nad tym, by przedsiębiorcy mogli prowadzić stabilny, zyskowny i rozwijający się biznes. Na początku zachęcam do umówienia się na poradę prawną. Podczas spotkania przedstawimy zasady współpracy oraz wytłumaczymy na czym polega oferowana przez Nas obsługa prawna przedsiębiorstw.

 

Jeśli zdecydują się Państwo na powierzenie Nam swojej sprawy, koszt całej usługi zostanie pomniejszony o kwotę porady prawnej. Jednocześnie zagwarantujemy Państwu pełne wsparcie zespołu doświadczonych prawników, dzięki któremu firma sprosta wszystkim wyzwaniom i będzie mogła sprawnie osiągać założone cele.

 

Na czym polega obsługa prawna firm?

Polega na stałej eskorcie i wsparciu prawnym przedsiębiorcy, we wszystkich sprawach wymagających wiedzy prawniczej. Będą to sprawy z zakresu prawa handlowego, administracyjnego, prawa pracy, sprawy cywilne, windykacyjne i inne w zależności od profilu działalności gospodarczej.

 

Ile kosztuje obsługa prawna firm?

Cena jest ustalana indywidualnie w zależności od zapotrzebowania Klienta. Jest możliwość skorzystania z opcji abonamentowych. W celu otrzymania spersonalizowanej oferty zachęcamy do kontaktu.

Przedstawiony zakres naszej działalności jest orientacyjny, należy pamiętać, że każda sprawa jest indywidualna. Zapraszamy do kontaktu, z pewnością znajdziemy rozwiązanie dla Ciebie.

Zapraszamy do kontaktu

    Facebook
    YouTube
    LinkedIn
    Instagram