a

Facebook

Twitter

Copyright 2015 Libero Themes.
All Rights Reserved.

8:00 - 18:00

Pracujemy od: Pn. - Pt.

Facebook

Twitter

 

O nas

Wieloletnia tradycja naszej Kancelarii gwarantuje spójność oraz profesjonalizm naszych działań. Świadczymy usługi między innymi z zakresu prawa cywilnego, karnego, administracyjnego, handlowego czy gospodarczego. Prowadzimy sprawy na terenie całej Polski.

 

Jesteśmy profesjonalistami. W naszej codziennej pracy współpracujemy z prawnikami oraz specjalistami z różnych dziedzin z całego kraju. Decyzje podejmujemy tylko i wyłącznie na podstawie sprawdzonych informacji, przez co poziom ryzyka sprowadzamy do minimum.

Cenimy sobie skrupulatność oraz szczegółowość w prowadzeniu powierzanych nam spraw, jednocześnie nie rezygnując z szybkości podejmowanych działań.

Pracujemy na zadowolenie naszych Klientów każdym wykonanym telefonem, każdym wysłanym pismem. Wiemy, że tylko regularne działania, nawet w wieloletnich procesach, przynoszą wymierne skutki.

 

Jesteśmy Kancelarią, która ceni i szanuje każdego, kto zwróci się do nas o pomoc. Każdy jest dla nas równy, zarówno Klient indywidualny, jak i biznesowy.

 

Wszelkie podejmowane przez nas czynności pozostają w zgodzie obowiązującymi normami prawnymi oraz z normami poszanowania drugiego człowieka.

Grzegorz Płatek

GRZEGORZ PŁATEK

Adwokat
Płatek i Wspólnicy - Aneta Skalik

ANETA SKALIK

Adwokat

ANNA MARCHEWKA

Radca prawny
Płatek i Wspólnicy - Oliwia

OLIWIA BALICKA

Aplikantka Adwokacka
Anna

ANNA CZAIŃSKA

Koordynator ds. administracyjnych
Płatek i Wspólnicy - Katarzyna

KATARZYNA HOŁOWACZ

Specjalista ds. marketingu i automatyzacji
Zespół - Wiktoria Łągiewka

WIKTORIA ŁĄGIEWKA

Asystentka Prawna
Joanna

JOANNA KNEFEL

Asystentka Prawna

Nikola Roszyk

Asystentka Kancelarii
Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram