a

Facebook

Twitter

Copyright 2015 Libero Themes.
All Rights Reserved.

8:00 - 18:00

Pracujemy od: Pn. - Pt.

Facebook

Twitter

 

Usługi Column 4|4

Płatek i Wspólnicy > Usługi Column 4|4

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych
Płatek i Wspólnicy

Sprawy cywilne, karne,  administracyjne oraz współpraca z klientami biznesowymi.

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych

 

Kancelarię Płatek i Wspólnicy tworzy zespół specjalistów z rozmaitych dziedzin prawa, którzy wyróżniają się ogromnym doświadczeniem i zaangażowaniem w sprawę klienta. Filarami Naszej działalności od kilkunastu lat pozostają dokładność, szybkość i precyzja. Opinie osób lub firm, jakie podjęły decyzję o powierzeniu Nam swojego problemu, jednoznacznie poświadczają skuteczność proponowanych rozwiązań. Już na etapie wstępnych rozmów staramy się dokładnie przeanalizować przedstawianą sprawę i wskazać kilka opcji działania. Reprezentujemy klientów w sporach sądowych i pozasądowych. Nasze początkowe wysiłki koncentrujemy na rozwiązaniach polubownych, które generują znacznie mniejsze koszty procesowe. Dbamy o to, aby osiągnąć pożądane rezultaty jak najniższym nakładem sił i środków. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie każda sytuacja pozwala na szybkie i bezstresowe działanie.

 

Czytaj więcej…

 

Nasza Kancelaria prowadzi klienta przez cały proces sądowy, pomagając w zbieraniu dokumentacji i skutecznym argumentowaniu swojego stanowiska w sprawie. Jesteśmy doświadczonymi adwokatami i radcami prawnymi z Wrocławia, wyróżniającymi się kompleksową ofertą z zakresu prawa cywilnego, karnego, administracyjnego, handlowego czy gospodarczego. Wszystkie decyzje w sprawie podejmujemy w oparciu o wiedzę ekspercką. Każdy klient otrzymuje wsparcie ze strony wykwalifikowanego specjalisty, który przeprowadzi go przez wszystkie procedury sądowe i wyjaśni zawiłości prawne. Dzięki usługom, jakie świadczy Nasza Kancelaria, Wrocław i inne miasta Naszego rejonu zyskują bezpieczną i fachową pomoc prawną, nawet w przypadku wieloletnich procesów.

 

Kancelaria prawna Wrocław – zakres oferowanych usług

 

Zespół Kancelarii Płatek i Wspólnicy dostarcza kompleksowej pomocy prawnej z każdej dziedziny. Dobry adwokat we Wrocławiu musi czasem korzystać z zewnętrznego wsparcia. Dlatego utrzymujemy stały kontakt z ekspertami o wąskiej specjalności, pochodzącymi z terenu całej Polski. Dzięki temu jesteśmy w stanie błyskawicznie odnieść się do wielu sytuacji zgłaszanych przez klientów, uwzględniając profil merytoryczny sprawy.
Dla klientów indywidualnych oferujemy pomoc w zakresie skomplikowanego prawa rodzinnego i spadkowego, które obejmuje wiele trudnych doświadczeń życiowych. Do każdego problemu podchodzimy z należytą dyskrecją, dbając nie tylko o skuteczność procesu, lecz także komfort psychiczny klienta.
Ważnym aspektem Naszej działalności stają się wszelkie sprawy odszkodowawcze. Mamy pełną świadomość tego, jak trudne i frustrujące staje się dochodzenie swoich praw przed ubezpieczycielem. Powszechna praktyka zaniżania wysokości świadczeń pozostaje twardym orzechem do zgryzienia dla osób, które w wyniku wypadku poniosły poważne szkody materialne i zdrowotne. Pieniądze, jakie pozwoliłyby na powrót do normalnego życia, są często „zamrożone” na wiele lat. Celem Naszej Kancelarii staje się zatem wspieranie klientów w dążeniu do uzyskania godziwego zadośćuczynienia.
Nasi adwokaci i radcy prawni czekają na Państwa we Wrocławiu w siedzibie Kancelarii przy ul. Stacyjnej 1. Prowadzimy sprawy nie tylko klientów z Dolnego Śląska, ale także z całej Polski. W dobie zawirowań na rynku pracy, klienci coraz częściej zgłaszają się do Nas z problemami dotyczącymi zatrudnienia. Znajomość praw i obowiązków pracownika, jak również pracodawcy pozwala Nam skutecznie doradzać i prowadzić postępowanie przed organami sądowymi. Nie są Nam obce także wszelkie kwestie wchodzące w zakres prawa karnego i administracyjnego. Pakiet usług prawniczych dla firm zawiera natomiast profesjonalne doradztwo biznesowe, a także stałą obsługę spółek i kontraktów. Dzięki permanentnemu wsparciu Naszej Kancelarii prawnej z Wrocławia, masz możliwość uzyskania opieki prawnej i szybkiego reagowania na pojawiające się problemy. Kancelaria we Wrocławiu Płatek i Wspólnicy wypełnia większość potrzeb osób prywatnych i firm. Zaufanie Naszych klientów daje potężną dawkę motywacji do działania, które opieramy na wiedzy, doświadczeniu i skrupulatności.

prawo rodzinne Wrocław

Sprawy rodzinne i spadkowe

Klienci biznesowi - obsługa prawna

Obsługa spółek i kontraktów

doradztwo biznesowe

Doradztwo biznesowe oraz opieka prawna

Odszkodowania Wrocław

Sprawy odszkodowawcze

SPRAWY ADMINISTRACYJNE - Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Płatek i Wspólnicy

Sprawy administracyjne

Spory pracownicze Wrocław

Sprawy pracownicze

Odszkodowania dla represjonowanych

Odszkodowania dla represjonowanych

Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram