a

Facebook

Twitter

Copyright 2015 Libero Themes.
All Rights Reserved.

8:00 - 18:00

Pracujemy od: Pn. - Pt.

Facebook

Twitter

 

Usługi Column 4|4

Płatek i Wspólnicy > Usługi Column 4|4

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych
Płatek i Wspólnicy

Sprawy cywilne, karne,  administracyjne oraz współpraca z klientami biznesowymi.

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych

 

Kancelarię Płatek i Wspólnicy tworzy zespół specjalistów z rozmaitych dziedzin prawa, którzy wyróżniają się ogromnym doświadczeniem i zaangażowaniem w sprawę klienta. Filarami Naszej działalności od kilkunastu lat pozostają dokładność, szybkość i precyzja. Opinie osób lub firm, jakie podjęły decyzję o powierzeniu Nam swojego problemu, jednoznacznie poświadczają skuteczność proponowanych rozwiązań. Już na etapie wstępnych rozmów staramy się dokładnie przeanalizować przedstawianą sprawę i wskazać kilka opcji działania. Reprezentujemy klientów w sporach sądowych i pozasądowych. Nasze początkowe wysiłki koncentrujemy na rozwiązaniach polubownych, które generują znacznie mniejsze koszty procesowe. Dbamy o to, aby osiągnąć pożądane rezultaty jak najniższym nakładem sił i środków. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie każda sytuacja pozwala na szybkie i bezstresowe działanie.

 

Czytaj więcej…

 

Nasza Kancelaria prowadzi klienta przez cały proces sądowy, pomagając w zbieraniu dokumentacji i skutecznym argumentowaniu swojego stanowiska w sprawie. Jesteśmy doświadczonymi adwokatami i radcami prawnymi z Wrocławia, wyróżniającymi się kompleksową ofertą z zakresu prawa cywilnego, karnego, administracyjnego, handlowego czy gospodarczego. Wszystkie decyzje w sprawie podejmujemy w oparciu o wiedzę ekspercką. Każdy klient otrzymuje wsparcie ze strony wykwalifikowanego specjalisty, który przeprowadzi go przez wszystkie procedury sądowe i wyjaśni zawiłości prawne. Dzięki usługom, jakie świadczy Nasza Kancelaria, Wrocław i inne miasta Naszego rejonu zyskują bezpieczną i fachową pomoc prawną, nawet w przypadku wieloletnich procesów.

 

Kancelaria prawna Wrocław – zakres oferowanych usług

 

Zespół Kancelarii Płatek i Wspólnicy dostarcza kompleksowej pomocy prawnej z każdej dziedziny. Dobry adwokat we Wrocławiu musi czasem korzystać z zewnętrznego wsparcia. Dlatego utrzymujemy stały kontakt z ekspertami o wąskiej specjalności, pochodzącymi z terenu całej Polski. Dzięki temu jesteśmy w stanie błyskawicznie odnieść się do wielu sytuacji zgłaszanych przez klientów, uwzględniając profil merytoryczny sprawy.
Dla klientów indywidualnych oferujemy pomoc w zakresie skomplikowanego prawa rodzinnego i spadkowego, które obejmuje wiele trudnych doświadczeń życiowych. Do każdego problemu podchodzimy z należytą dyskrecją, dbając nie tylko o skuteczność procesu, lecz także komfort psychiczny klienta.
Ważnym aspektem Naszej działalności stają się wszelkie sprawy odszkodowawcze. Mamy pełną świadomość tego, jak trudne i frustrujące staje się dochodzenie swoich praw przed ubezpieczycielem. Powszechna praktyka zaniżania wysokości świadczeń pozostaje twardym orzechem do zgryzienia dla osób, które w wyniku wypadku poniosły poważne szkody materialne i zdrowotne. Pieniądze, jakie pozwoliłyby na powrót do normalnego życia, są często „zamrożone” na wiele lat. Celem Naszej Kancelarii staje się zatem wspieranie klientów w dążeniu do uzyskania godziwego zadośćuczynienia.
Nasi adwokaci i radcy prawni czekają na Państwa we Wrocławiu w siedzibie Kancelarii przy ul. Stacyjnej 1. Prowadzimy sprawy nie tylko klientów z Dolnego Śląska, ale także z całej Polski. W dobie zawirowań na rynku pracy, klienci coraz częściej zgłaszają się do Nas z problemami dotyczącymi zatrudnienia. Znajomość praw i obowiązków pracownika, jak również pracodawcy pozwala Nam skutecznie doradzać i prowadzić postępowanie przed organami sądowymi. Nie są Nam obce także wszelkie kwestie wchodzące w zakres prawa karnego i administracyjnego. Pakiet usług prawniczych dla firm zawiera natomiast profesjonalne doradztwo biznesowe, a także stałą obsługę spółek i kontraktów. Dzięki permanentnemu wsparciu Naszej Kancelarii prawnej z Wrocławia, masz możliwość uzyskania opieki prawnej i szybkiego reagowania na pojawiające się problemy. Kancelaria we Wrocławiu Płatek i Wspólnicy wypełnia większość potrzeb osób prywatnych i firm. Zaufanie Naszych klientów daje potężną dawkę motywacji do działania, które opieramy na wiedzy, doświadczeniu i skrupulatności.

prawo rodzinne Wrocław

Sprawy rodzinne i spadkowe

Klienci biznesowi - obsługa prawna

Obsługa spółek i kontraktów

doradztwo biznesowe

Doradztwo biznesowe oraz opieka prawna

Odszkodowania Wrocław

Sprawy odszkodowawcze

sprawy administracyjne

Sprawy administracyjne

Spory pracownicze Wrocław

Sprawy pracownicze

Odszkodowania dla represjonowanych

Odszkodowania dla represjonowanych

Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram